Vydejte se na správnou cestu svého života!

Co kdyby existovala přímá cesta, na jejíž konci Vás čeká pozitivní změna života?

Ta cesta existuje!

Možná cítíte, že jste se ve svém životě pokusila udělat už hodně pro to, aby v něm
nastala změna, kterou intenzivně hledáte.

Abyste se mohla posunout dál a rozhodnutní neodkládala do budoucnosti, stvořila jsem unikátní program, který se mnou můžete jako jediný během roku 2023 využít.
Program, jehož název trochu netradičně, ale přesně vyjadřuje obavu z toho nejtěžšího - rozhodnout se. A to rozhodnutí udělat - TEĎ!

VIP program pro omezený počet členů! 

Unikátní program

TEĎ je ojedinělý program intenzivního coachingu, ve kterém se budu na 100 % věnovat jen Vám. Společně se naplno zaměříme na váš život, na váš rozvoj, abyste na konci tohoto programu změnila svůj mindset a posunula se ve svém životě na razantně jinou úroveň.

Síla komunity

Síla programu ale není jen v naprosto individuálním přístupu. Pokud budete chtít, můžete využít také sílu sdílení zkušeností a příkladů od ostatních členů.

Cena: 120 000 Kč / 8 měsíců

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Hledáte cestu pro změnu?
Zkraťte si ji!

Možná jste s hledáním velké změny ve svém životě teprve na začátku, možná už jste vyzkoušeli různé cesty. Každopádně Vaše potřeba je tu stále a Vy možná hledáte to kouzlo, kterým byste svůj problém odemkli. Jak je Vám asi ale zřejmé, o kouzla tu nejde. Kouzlem můžete v tomto případě chápat vyžití zkušeností a znalostí z mé vlastní cesty. Jde tedy vlastně o zkratku - přímou cestu k výsledku a úspěchu bez zbytečných odboček a slepých cest.

Petra a její cesta

Celý život jsem v sobě nosila touhu “dokázat velké věci”. Zprvu se mi to dařilo, ale pak přišla přepracovanost a přešlapování na místě. Nakonec jsem vše vyřešila a je tak vlastně sama tím nejlepším příkladem, že lze zvládnout opravdu vše a to i velké životní změny. Nyní profesionálně vedu hodiny coachingu, žiji na Bali a jsem šťastná v pracovním i soukromém životě.

Příběh zásadních investic v mém životě

Když jsem si ve svých 24 letech pořizovala svoje první auto, byla jsem na sebe neskutečně HRDÁ. Nikdy nezapomenu na ten pocit, když jsem předala svých 150 000 Kč prodejci v Jindřichově Hradci a nasedla do černé Octávie s béžovými potahy.

Pocit HRDOSTI vystřídal ale pocit STRACHU. O rok později jsem se rozhodla pořídit si vlastní bydlení na hypotéku, kde jsem musela ze svých peněz vložit 120.000 czk, abych vůbec byt získala. Dnes je však tato nemovitost mým velkým aktivem, které mi pomáhá v mých příjmech a umožňuje nyní žít třeba na Bali.

Po pár letech přichází další investice, kdy opravdu cítím velkou výzvu uvnitř sebe a pořizuji si 5ti měsíční intenzivní výcvik koučů přesahující opět částku stotisíc. Tahle investice mi doslova změnila život. Měla jsem konečně čas se zastavit, zjistit, co doopravdy chci a nechci. Díky tomuto skvělému rozhodnutí jsem se stala akreditovaným koučem a dnes dělám práci, kterou miluji, stejně jako moji věrní klienti. Po tomto rozhodnutí se začaly dít doslova zázraky. Odešla jsem po 15ti letech z korporace, začala podnikat, našla svého nynějšího manžela a dokonce ve svých 39 letech přivedla na svět úžasného mrňouse. Dnes bych za tento program zaplatila klidně několikanásobně více.

číst dále

Ale abyste si nemysleli, že je to jen o investování a přínosu, tak jsem taky o 100.000 CZk přišla, když jsem si k bytu chtěla pořídit ještě malý domeček. Složila jsem zálohu a moje ego plesalo, že budu mít další majetek. Jenže moje srdce krvácelo a dávalo mi jasně najevo, že jestli se zasekám ještě jednou hypotékou, nebudu moci z korporátu a vysoké pozice odejít už nikdy. A tak jsem na základě rozmluvy sama se sebou a s několika lidmi, zálohu nechala propadnout. Tento propad mi dal velkou svobodu a možnost jít budovat konečně něco svého.

Ještě než se tak stalo, investovala jsem do sebe dalších 120.000 CZK na studium MBA. Nějak jsem pochopila že tyto investice mi pomáhají k převratné změně osobnosti. Získávám díky nim i víru v sebe, ve svá rozhodnutí.

V tomto nastavení jsem hned pokračovala i při startu svého podnikání. Dopřála jsem sama sobě ten komfort a vstoupila do uzavřeného VIP program pro začínající podnikatelé. Dostala jsem maximální podporu při vytvoření webu na míru tak, abych mohla ihned začít šířit svoji koučovací značku. 100.000 czk za touhu se osamostatnit a mít konečně něco svého.

Každá stotisícová investice v mém životě byla zásadní.

Pomohla mi v řadě důležitých uvědomění a posunů do nového životního stylu. ALe nejen to, umožnila mi nyní žít můj život přesně tak, jak jsem si kdysi představovala.

Se svojí rodinou, malým synem každé ráno vstávat a pozorovat palmy přímo z postele. Procházet se dopoledne po pláži a bosýma nohama vnímat chlad oceánu. Odpoledne pak pouhé 3 hodiny podnikat v oblasti, kterou tak miluji. Vydělávat 2x víc za 3x méně času. Pomáhat ostatním k vnitřní svobodě, dosažení vnitřního klidu a životní rovnováhy.

A co vy? Chcete taky zažít ten pocit, když se rozhodnete, že vás VIP program posune a díky dobře investované částce bude mít daleko větší efekt než třeba nějaký online program za 2 000 Kč?

My ženy máme totiž potřebu na sobě dost šetřit, souhlasíte?

Pojďte do toho se mnou, ať společně můžeme tuto energii využít pro váš nový ŽIVOT, který v programu pro sebe získáte a který už možná dlouho hledáte.

Jak se do programu přihlásit?

Kontaktujete mě mailovým formulářem

Vyplňte prosím níže formulář, na který zpravidla do 3 dnů reaguji a očekávejte můj telefonát.

Krátký telefon, abychom našli termín

Během tohoto 2 - 3 minutového telefonátu najdeme termín na naši první konzultaci.

Půlhodinová konzultace, abychom se poznali

V této první bezplatné konzultaci si řekneme, co hledáte. Dále, kam se chcete posunout a představíme si celý dlouhodobý individuální plán.

První hodina z programu TEĎ

První opravdová lekce z nastaveného dlouhodobého plánu.

Chci do programu TEĎ!

Pošlete mi svoje kontaktní údaje a já se vám sama ozvu:

Vaše údaje jsou u mě v bezpečí. Zpracovávám je za účelem kontaktování a zasílání newsletterů se zajímavým obsahem a to v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. zásadami ochrany osobních údajů.

Otázky, které Vás zajímají

Je tento program vhodný pro mě?

Je, pokud cítíte vnitřní touhu svůj život posunout dál a jste odhodlána na změně intenzivně pracovat.

Jak dlouho program konkrétně trvá?

9 měsíců, kde se potkáváme 1x za 14 dní, pokud se nedomluvíme pro vás na lepší verzi.

Je to vysoká investice, jak si mohu být jistá, že jsou to dobře investované peníze?

Vysoké investice znamenají pevné rozhodnutí. Jste pevně rozhodnuta svůj život posunout za hranici představivosti? Jestli jdete něco jen ZKUSIT, není program pro vás.

Co když nebudu moci dodržet domluvený harmonogram setkávání.

Program je především individuální, tzn. ladíme společně cestu vaší změny a to včetně termínů a jejich změn. Zde mám zkušenost, že ač se rozhodnete třeba na měsíc odjet do zahraničí nebo vás něco neplánovaně zaskočí, domluvíme společně náhradní variantu tak, abychom se obě cítily komfortně.

Co když budu chtít z programu vystoupit / refundace?

Tak prosím do programi nevstupujte. Zastávám názor, že vrácení peněz je snadný způsob, jak se vyhnout práci na sobě.

Co když mám už teď strach, že nebudu znát odpovědi na otázky Petry?

Pojďte se rozhodnout se vstupem do programu po naší individuální konzultaci.

Jak mohu věřit, že Petra je profesionál, když ji neznám?

Zeptejte se mě osobně přímo při prvním vstupním rozhovoru na to, co potřebujete ještě k mé profesionalitě získat za informace. Jsem tu s odpověďmi pro vás.

Jak vědět, že zrovna forma koučování je pro mě ta správná?

Upřímně neznám lepší formu rozvoje než koučování. A to jsem ve své praxi vyzkoušela všechny. Koučování totiž není o nátlaku něco měnit z něčí strany. Koučování je o velké podpoře si namyslet kroky podle svého nastavení.

Jaká všechna témata jsou vhodná řešit s Petrou?

Přesně ta, která považujete za důležitá pro změnu vašeho života. Témata otevřeme ihned při vstupním rozhovoru a společně vyhodnotíme, zda jsou vhodná pro koučování.

Jaké budou možné formy platby? Můžu platit i v eurech?

Forma úhrady je jednorázová a to do 7 dní od uskutečněného vstupního rozhovoru s Petrou, pokud se nedomluvíme jinak. Fakturu vám vystavím i pro eurovou platbu.

Myslím, že je to perfektní pro mě, ale potřebuji si být jistá. Mohu si s někým promluvit?

Jasně, přímo se mnou (s Petrou). I já vás chci poznat, abychom se na sebe mohly naladit a říci si, že děláte dobře a že jste si pro sebe našla správnou cestu. Proto probíhá první rozhovor před vstupem do programu.

Reference z coachingu

Stále váháte? Zkusme si zavolat! 

Chápu Vaše obavy

Správně se rozhodnout je vlastně jedna z nejtěžších věcí, která nás v životě potkává. Není ale nic snažšího, než si tuto volbu ulehčit a Vaše případné obavy vyřešit. 

Po našem společném telefonickém hovoru se sama můžete rozhodnout, zda do toho jít anebo na Vás čeká v životě něco jiného. A dáte za to jen pár minut svého času.

Moje videa pro vás

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Mám pro vás 1 hodinu coachingu zdarma

Jak probíhá úvodní seznámení a coaching?

Kontaktujete mě mailovým formulářem

Vyplňte prosím níže formulář, na který zpravidla do 3 dnů reaguji a očekávejte můj telefonát.

Krátký telefon, abychom našli termín

Během tohoto 2 - 3 minutového telefonátu najdeme termín na naši první konzultaci.

Půlhodinová konzultace, abychom se poznali

V této první bezplatné konzultaci si řekneme, co hledáte. Dále, kam se chcete posunout a domluvíme se na případném dlouhodobém coachingu.

První 2hodinový coaching s 1 hodinou zdarma

První opravdová lekce. Trvá 2 hodiny a jedna hodina je vždy zdarma i pokud se rozhodnete, že již pokračovat nechcete.

Coaching online

V dnešní době s klienty komunikuji už plně online přes libovolný komunikátor (preferuji Skype, ale je možný i WhatsApp, Messenger, Viber...). Výhoda je v tom, že se můžeme vidět kdykoliv a lekce je také finančně výhodnější než klasická offline schůzka. Z vlastní praxe také vím, že je kvalita společně stráveného času stejná jak při osobním setkání. Důvodem je také můj dlouhodobý pobyt na Bali.

Kolik můj coaching stojí?

Mé koučovací hodiny stojí mezi 2 700 - 3 700 Kč za hodinu. Je to moc? Je to málo? To jsou otázky, na které není jednoduchá odpověď. Svým klientům každý den pomáhám nasměrovat jejich život k vyrovnanosti, klidu a také úspěchu. Klientům se věnuji do hloubky, se 100% fokusem a zažívají se mnou možná nejdůležitější změnu v jejich životě.

Kolik jste ochotni zaplatit za změnu k vyrovnanosti a úspěchu vy?