Na co se nejčastěji ptáte

Zde najdete odpovědi na nejčastější otázky.
Pokud zde však svoji odpověď nenajdete, určitě mi napište.

Co je to vlastně coaching?

Jedná se o proces, který vede a napomáhá k trvalým pozitivním změnám zvyšováním kvality myšlení. Zaměření klienta je tedy na určitý druh změny - a to na pozitivně zaměřenou změnu.

Jaká je role kouče?

Tato role spočívá v pomáhání lidem myslet lépe, a ne jim říkat, co mají dělat. Úmysl kouče je tedy vést rozhovory k pozitivním dopadům na klientův život. Kouč pomáhá a povzbuzuje při dosahování konkrétních výsledků za mnohem kratší dobu, než by bylo v běžném životě obvyklé.

Mám zájem o informace, jak coaching probíhá.

Stačí vyplnit kontaktní formulář a já vám velmi ráda zavolám a sdělím informace pro vás důležité. Jedná se o krátké telefonické seznámení s coachingem. Nejedná se ještě o první plnohodnotné sezení.

Jaké oblasti života jsou vhodné řešit s coachem?

Jde tu především o vás. O vás jako osobnost, hlavní roli tu hrajete tedy vy. Na prvním plnohodnotném sezení projdeme všemi oblastmi vašeho života a nastavíme si společně témata, která pro vás jsou důležitá v posunu ve vašem životě a zároveň také cítíte, že je chcete právě teď řešit s koučem.

Jaké varianty sezení coachingu lze využít?

V současné chvíli využívám pouze online coaching po telefonu, Skypu, WhatsAppu, Viberu či Messengeru. Z vlastní praxe vím, že je kvalita společně stráveného času stejná jak při osobním setkání. Osobní setkání jsem využívala dříve, v současné chvíli pobývám dlouhodobě na Bali a tak nejsou ani možné (pokud se tedy nezdržujete na Bali).

Jaká je hodinová cena sezení?

Kompletní informace, včetně ceny, jsou součástí prvního bezplatného konzultačního telefonátu. Vy rozhodujete, jestli investice do sebe je to, co je pro vás správné. Cena jedné hodiny se pohybuje mezi 2700 - 3500 Kč. První (cca půlhodinová) konzultace je ale vždy zdarma.

Jaké jsou tedy principy BBC (Brain-Based-Coaching)?

  • sebeřízení učení (umožnění klientům přicházet na své vlastní myšlenky)
  • zaměření na řešení (otevření se novým myšlenkám a možnostem)
  • náročnost (jde o kvalitu, né o kvantitu)
  • pozitivní zpětná vazba (posilování toho, co se daří)
  • struktura (strukturovaný přístup pro vytváření změny)