1 TIP pro větší nadhled a spokojenost

Honza4594x0

Článek si můžete pustit i v audioverzi na: 

Apple Podcasts

Spotify 

Google podcasts

Youtube

Na brněnské střechy, prochladlé listopadem, dopadá první sníh, a já dostala velkou chuť…
chuť pro vás napsat konečně další článek. 🙂

Pokud se, byť jen trochu známe, při pozorování sami sebe zjistíme svůj biorytmus a přestaneme se do věcí tolik nutit. Jen s trpělivostí počkáme, až přijde ta správná chvíle, protože vnitřně víme, že přijde.

Coaching Petra Doležalová

Správná chvíle na napsání článku, na začátek studia, na start nového projektu, na odcestování, na početí dítěte, na rozchod…

NAJEDNOU CÍTÍME, ŽE TO MUSÍME UDĚLAT, A ŽE JE TO ONO!

V poslední době se často setkávám s úžasnými lidmi, kteří na sobě již dlouho pracují a záleží jim na tom, aby se cítili dobře. Záleží jim na tom, aby jejich vnitřní klid převládal nad zmatkem, nejistotou a minulostí. Chtějí pro sebe najít tu nejlepší cestu, jež jim funguje pro jejich život.


To, kam všichni směřujeme, je zpravidla:

KLID, ROVNOVÁHA, RADOST, NADHLED A SPOKOJENOST.

A protože jsme tu pro to, abychom se všichni navzájem inspirovali, mám tu dnes pro Vás jednoduchý, ale efektivní tip. Tip, jak lépe pracovat s životními situacemi, které se nám nelíbí. Jak se umět lépe odpoutat od zátěžových chvil a negativní energie.


1 TIP pro větší nadhled a spokojenost

Určitě jste již několikrát v životě zažili, že jste nechali svoji hlavu ovládnout těmito strachy:

Co, když to nezvládnu?
Co, když na to nemám?
Co, když to nedokončím?

Nebo, že jste se nechali zatáhnout do situace a chvil, kde se necítíte dobře. Někdo Vás vytočil, naštval. Něčí chování či jednání se Vám nelíbí. Máte dost obviňování, naštvanosti a zlosti.

Co s tím, když sami sobě dovolíme ovládnout naši mysl negativními myšlenkami?

Tím TIPEM ODE MĚ JE:

1.
Zastavme se

2.
V klidu se nadechněme.

3.
Odpovězme si, s vnitřním naladěním na sebe, na otázku:
JAK SE CHCI CÍTIT?

Neznám nikoho na světě, kdo by se rád cítil špatně. Nebo, Vy snad ano? V tuto chvíli si uvědomíme, že je to jen na nás, jak se chceme cítit.
Že jsme jen náš mozek nechali ovládnout emocemi, které si nepřejeme.

Nepůjde to hned zítra, ani pozítří, vše má svůj čas…i přesto je dobré si zkoušet sami sobě položit tuto otázku kdykoli, kdy potřebujeme. Po položení si této otázky, po procítění a odpovězení si na ni, se vědomě rozhodněte, co dál. Je to totiž jen o nás.
My rozhodujeme, co přijmeme za vlastní, a co nikoli.

Ať věta: „JAK SE CHCI CÍTIT?“ patří do Vašeho života a pomáhá Vám si uvědomit, že jste strůjcem své radosti a nadhledu. Teď už víte, že jste majitelem nadpřirozené vlastnosti a můžete ovládat svoji mysl…

A pokud cítíte, že je čas získat do Vašeho života větší nadhled a větší lehkost, pojďme se právě TEĎ vydat na společnou cestu. Více o možné spolupráci naleznete na webových stránkách: www.petradolezalova.cz.

Budu se na Vás těšit.
Vaše Petra.

Videoverze: 1 tip pro větší nadhled a spokojenost

Komentáře