Jednoduchý nástroj, jak efektivněji pracovat s časem

Krásný den přeji,

již dlouhou dobu mám pro Vás natočené video o tom, jak efektivněji pracovat s časem. A sama jsem se přistihla, jak jsem stále tuto záležitost oddalovala pustit mezi lidi. Takže kovářovic kobyla také občas chodí bosa :-). Na druhou stranu, vše má svůj čas a já cítím, že nyní je ta nejsprávnější doba Vás inspirovat.

Také se Vám stává, že Vám 24 hodin nestačí na všechny aktivity, které potřebujete stihnout? Pojďme si ukázat jednoduchý nástroj, který Vám může dopomoci být efektivnější a získat tak více času pro to, co považujete za důležité.

Takže jestli máte 12 minut času na to, abyste měli ještě více času, pojďme na to :-).

Video by Vás mělo inspirovat k tomu, abychom rapidně neměnili všechny zažité návyky, které nám narušují náš timemanagement, ale abychom začali každý postupně s jednou, dvěmi, či třemi novými věcmi, které nás pustupně budou posouvat k našemu vytouženému plánování času tak, jak my si přejeme, jak nám to vyhovuje a v čem se cítíme nejlépe.

Jsou pro Vás taková videa inspirativní? Pomáhají Vám k novým uvědoměním, změnám, přemýšlením nad tím, kam – komu – čemu věnujete svoji energii?

Pokud ano, jsem upřímne ráda, že jsem se svými tématy pro Vás inspirací. Pokud Vás zajímá další možnost osobního růstu či rozvoje podívejte se také na další videa.

Coaching Petra Šebela Doležalová

No a pokud již delší dobu přemýšlíte nad osobním rozvojem hlubšího charakteru, tzn. chcete se posunout ve svém životě vpřed, naplnit si cíle, které již delší dobu odsouváte a chcete získat zpět svoji vnitřní sílu, zkuste kouknout na osobní koučing šitý na míru, kde Vás provázím krok za krokem směrem k tomu, co si právě přejete, kam míříte, ale ještě na to třeba neznáte řešení.

Společně najdeme cestu, jak dát VAŠEMU SNU TERMÍN.

Vaše

podpis_3_transparent

Business & Executive & Life coach / Průvodkyně “vnitřním klidem & životní rovnováhou “ / Autorka programu *TEĎ
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů.